Forum Ligy stínů a nadšence hry PH.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum Ligy stínů a nadšence hry PH.

Zde se můžeme bavit o hře a o tom co nás baví. Postupně budeme přidávat další a další inrofmace a společně vybudujeme kvalitní fórum.


2 posters

    Co se děje v PH

    Firstazazel
    Firstazazel
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 35
    Join date : 13. 06. 18

    Co se děje v PH Empty Co se děje v PH

    Příspěvek pro Firstazazel Fri Jun 15, 2018 2:36 pm

    Aktuality ze hry Pan Hradu.
    Firstazazel
    Firstazazel
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 35
    Join date : 13. 06. 18

    Co se děje v PH Empty Re: Co se děje v PH

    Příspěvek pro Firstazazel Fri Jun 15, 2018 2:39 pm

    A přidám první věc co se děje a to je přidání nekromantů a kostlivců.

    Na první pohled jako jednotka nevypadají špatně. Lze je trošku přirovnat k čarodějům. Mají méně Hp, méně energie, méně přírustek energie, na druhou stránku mají vyšší útok se mi zdá a výhoda bude teleportační skok.

    Je toho více, debata otevřená. Můžeme sem doplnit všechny nekromanty i kostlivce co kdo ví, nebo později doplníme z nápovědy až to bude hotové.
    Firstazazel
    Firstazazel
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 35
    Join date : 13. 06. 18

    Co se děje v PH Empty Re: Co se děje v PH

    Příspěvek pro Firstazazel Fri Jun 15, 2018 7:45 pm

    Takže první kostlivec přivolán šedýSmile Ze selete, měl ho 73HP tuším, 7 ránu 21 obranu Smile ubívá mu život asi 5 za minutu .)
    Firstazazel
    Firstazazel
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 35
    Join date : 13. 06. 18

    Co se děje v PH Empty Re: Co se děje v PH

    Příspěvek pro Firstazazel Fri Jun 15, 2018 7:45 pm

    A dodám další nevýhodu, je bez energie Smile
    Pan Dokonaly
    Pan Dokonaly


    Poèet pøíspìvkù : 9
    Join date : 13. 06. 18

    Co se děje v PH Empty Re: Co se děje v PH

    Příspěvek pro Pan Dokonaly Fri Jun 15, 2018 11:36 pm

    Jakože co si budem ty nekromanti mi příjdou fajn , ale ty schopnosti Very Happy Very Happy to se LP trochu posral s prominutím , to že má kapky a ohnivej déšt mi příjde dost na hlavu a odfléklé ....

    Moje představa Ohniva koule , úbytek energie a nějakej jed klidně plošnej 2x2 , ale né tohle co má skok a přivolaní je fajn , ale ty kouzla se mi k tomu prostě nelíbí Evil or Very Mad
    Firstazazel
    Firstazazel
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 35
    Join date : 13. 06. 18

    Co se děje v PH Empty Re: Co se děje v PH

    Příspěvek pro Firstazazel Mon Jun 18, 2018 8:55 am

    jj třeba trojtý ohnivý děšť 2200 e, tolik skoro ani nem Nekromant Smile Jsem zvědaví kdo to kdy dá, jednou zakoulí a je mrtvej Smile

    Nechal bych kouly tedy, skok, oživení, místo trojkapek bych dal trojtornádo (Aby alespoň k něčemu byl a správný nekromant by měl ovládat katastrofy si myslím Smile A přidal bych novou schopnost, vysátí duše. Jednou za hodinu může vysát z jakékoliv jednotky 500 e a doplnit jí sobě Twisted Evil Prostě tak by vypadal můj nekromant, prostě unikátní jednotka, ne nějaká skoro nepoužitelná zplatlanina mága Smile
    Firstazazel
    Firstazazel
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 35
    Join date : 13. 06. 18

    Co se děje v PH Empty Re: Co se děje v PH

    Příspěvek pro Firstazazel Wed Jun 20, 2018 5:39 pm

    To jsou zase blbosti jedna za druhou, neschopný LP vysvětluje, jak je dobré přivolat 9 kostlivců ... amatér, jde vidět, že nic nikdy neodbojoval.

    A na globálu druhý blbec vysvětluje, jak snadno jde sehnat set mága ... jo od něj snadno, stačí aby přišel na svět v setu a celý ho z něj vytlučeme Smile to je tak, když opice chtějí vysvětlovat lidem, jak se jí příborem ... To je bída. Hlupáci vysvětlují, že být hloupý, je přednost Smile

    Sponsored content


    Co se děje v PH Empty Re: Co se děje v PH

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Fri May 10, 2024 2:37 am