Forum Ligy stínů a nadšence hry PH.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum Ligy stínů a nadšence hry PH.

Zde se můžeme bavit o hře a o tom co nás baví. Postupně budeme přidávat další a další inrofmace a společně vybudujeme kvalitní fórum.


+4
TheWolvez
Potvora
milnus
Firstazazel
8 posters

    Přadstavení hráčů na tomto fóru

    Firstazazel
    Firstazazel
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 35
    Join date : 13. 06. 18

    Přadstavení hráčů na tomto fóru Empty Přadstavení hráčů na tomto fóru

    Příspěvek pro Firstazazel Fri Jun 15, 2018 2:45 pm

    Takže aby jsme věděli kdo je kdo nyní i do budoucna, tak je zde nové vlákno na představení.

    A jak jinak, žačnu u sebe Smile

    Firstazazel, kristovo léta, ale doufám, že ho přežiju Smile
    Hrál jsem více online her od Grepolisu, KA a tak dále. Před cca 10 lety jsme založily klan Bratrstvo neohrožených a od té doby tu káru tlačíme před sebou Smile Do PH se nám nevešel název klanu, takže nový název byl Liga Stínů, který věřím všichni znáte.

    Aktuálně se pohybujeme na S7, trošku na S6 a pohrávám si se vstupem na všechny ostatní servery.

    Doufám, že vám bude na tomto fóru příjemně, budete se dobře bavit a rádi se budete vracet Smile
    milnus
    milnus


    Poèet pøíspìvkù : 26
    Join date : 14. 06. 18

    Přadstavení hráčů na tomto fóru Empty Re: Přadstavení hráčů na tomto fóru

    Příspěvek pro milnus Fri Jun 15, 2018 11:01 pm

    Tak já se taky představím...Moje hlavní jméno je wermon, ale na grepu jsem hrál s jménem milnus a proto jsem s ním i zde, jelikož už mě tak spoluhráči z BN znají, tak proč to měnit .-)

    Jinak jsem sportovní typ, hraji florbal, ale sport mám celkově hodně rád. Jinak s touhle partičkou, jsem se potkal před pár lety, už ani nevím jak dlouho to je, ale 5 let minimálně. Tehdy ještě jako nováček na grepu a hned do takového masakru jsem se dostal, ale tak zase dobrá škola. Vlastně všechno co jsem se na grepu naučil co se týkala boje, bylo díky firstovi, babce a zbytku BN i když teď už grepo nehraji.

    Teď sice válčíme pod novým jménem, ale pro mě je to v duchu pořád Bratrstvo neohrožených. Jeden klan proti celému světu. A vždy budu rád stát po boku firsta, babci, pisaka a všech co budou pod naší vlajkou. Ať už se budeme nazývat BN a nebo LS bounce
    avatar
    Potvora


    Poèet pøíspìvkù : 4
    Join date : 21. 06. 18

    Přadstavení hráčů na tomto fóru Empty Re: Přadstavení hráčů na tomto fóru

    Příspěvek pro Potvora Thu Jun 21, 2018 8:56 am

    Zdravim komunitu som tu novy som slovák ph som hral asi pred 2 rokmi trz som si povedal preco to neskusit zas hram tiez hry ako gladiatus hral som tiez DK mam rad sport rybarcenie a dufam ze tu bude dobra komunita
    TheWolvez
    TheWolvez


    Poèet pøíspìvkù : 1
    Join date : 22. 06. 18

    Přadstavení hráčů na tomto fóru Empty Re: Přadstavení hráčů na tomto fóru

    Příspěvek pro TheWolvez Fri Jun 22, 2018 5:04 pm

    Zdravím.
    Tuto hru jsem před nedávnem (ještě před výběrem hradu) hrál ,ale poté jsem přestal
    Ale dnes zas hraji
    Jsem na střední cestě
    Boj 50%50 farmaření
    Rád bych si koupil čaroděje
    Hraji převážně za přezdívku TheWolvez
    Do budoucna chci se věnovat Arisoftu.
    Strašně miluji vlaky a vlky.


    S poozdravem

    TheWolvez
    avatar
    Diyak


    Poèet pøíspìvkù : 1
    Join date : 22. 06. 18

    Přadstavení hráčů na tomto fóru Empty Re: Přadstavení hráčů na tomto fóru

    Příspěvek pro Diyak Fri Jun 22, 2018 5:14 pm

    Zdravím, já jsem PH hrál dříve chvíli a teď jsem se k tomu vrátil, jsem tu nový Smile
    avatar
    Malý Balů


    Poèet pøíspìvkù : 1
    Join date : 15. 06. 18
    Age : 24

    Přadstavení hráčů na tomto fóru Empty Re: Přadstavení hráčů na tomto fóru

    Příspěvek pro Malý Balů Fri Jun 22, 2018 9:03 pm

    Ahoj, já jsem Malý Balů. PH hraju znovu asi po roční pauze, mezitím jsem hrál hry jako gladiatus, grepolis, nebo battleknight. Můj herní styl se zaměřuje hlavně na budování a chtěl postavit alespoň bronzový hrad abych měl dostatek kreditů na koupi čaroděje nebo elfky. Jednotky které jsou na 9lvl nechávám stabilně u portu tedy pokud neplním úkol od rádce nebo je nepotřebuju u skřetiště. Hraji převážně za již uvedený nick a mým hlavním cílem je si hru užít a popř. zničit každého kdo mi bude stát v cestě. Cool
    avatar
    babca


    Poèet pøíspìvkù : 11
    Join date : 13. 06. 18

    Přadstavení hráčů na tomto fóru Empty Re: Přadstavení hráčů na tomto fóru

    Příspěvek pro babca Fri Jun 22, 2018 9:24 pm

    Pro ty co mě ještě neznají, jsem stará babča, je mi 74. Mám velkou rodinu, o té bych tu mohla psát romány, ale byli to právě moji vnuci, kteří mě přivedli k těmhle hrám. Začínala jsem na DK a hry INNO jsem hrála asi všechny, nejvíc ale Grepolis. Tam jsem se před osmi roky dostala do aliance k Firstovi a teprve ten mi ukázal jak se má hrát a už se mě nezbavil, tak jsem ho následovala i sem. Nejsem žádný velký útočník a stratég, ale baví mě se i jen dívat jak hrají ostatní. Smile
    avatar
    Ashering


    Poèet pøíspìvkù : 1
    Join date : 23. 06. 18

    Přadstavení hráčů na tomto fóru Empty Re: Přadstavení hráčů na tomto fóru

    Příspěvek pro Ashering Sat Jun 23, 2018 2:24 pm

    Ahoj všichni! Jsem Ashering.
    Jsem v PH nováček a začal jsem ho hrát díky doporučení přítele. Jinak je mi 17 let a miluji hry. Jako menší jsem hrával podobné hry typu Divoké kmeny atd. a proto se mi zalíbil nyní i Pán Hradu. Doufám že vám tady nebudu vadit a dokonce se pokusím být i přínosem Smile Plánuji být aktivním hráčem a doufám, že když budu někdy potřebovat pomoc, tak mi někdo pomůže. Díky, že můžu být členem této komunity.

    Jiří (Ashering)

    Sponsored content


    Přadstavení hráčů na tomto fóru Empty Re: Přadstavení hráčů na tomto fóru

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Thu May 09, 2024 10:15 pm